Připravte si exotické saláty jako hlavní jídlo Jak se pozná kvalitní káva? Podzimní look? Tmavě rudá rtěnka!

Připravte si exotické saláty jako hlavní jídlo

GastronomieMáte chuť na něco zdravého, a zároveň výživného? Připravte si exotický salát. Přinášíme Vám dva originální recepty z ostrova Honolulu. Lomi Salmon Salad a salát Kailua.

Jak se pozná kvalitní káva?

GastronomieKáva je lahodná pochutina, bez které si mnoho z nás nedokáže své ráno či odpoledne ani představit. Většina z nás však pije nápoje, které mají s kvalitní kávou jen pramálo společného. Ale jak se pozná kvalitní káva?

Podzimní look? Tmavě rudá rtěnka!

Luxusní krásaLetos na podzim si tuto barvu rozhodně pořiďtě. Podzimní make-up 2012 po tmavé rtěnce doslova volá.
Nejkrásnější park Vídně

Nejkrásnější park Vídně

Luxusní cestováníPark obklopující zámek Belvedere, patří mezi nejkrásnější parky Vídně. Vycházka do tohoto parku a také do samotného Belvederu patří k tomu nejhezčímu, co může Vídeň nabídnout.
Luxusní kaviárové laky Luxusní stojany na víno jako originální interiérový doplněk Luxusní botníky do předsíně

Luxusní kaviárové laky

Luxusní krásaKaviár patří mezi zkrášlující a omlazující prostředky. Nyní můžete mít i luxusní laky na nehty, které jsou kaviárem inspirovány.

Luxusní stojany na víno jako originální interiérový doplněk

Luxusní bydleníKaždého milovníka dobrého vína potěší luxusní stojany na víno. Tento stylový interiérový doplněk rovněž představuje nápaditý dárek, který potěší příslušníky Vaší rodiny nebo přátele.

Luxusní botníky do předsíně

Luxusní bydleníHledáte opravdu krásný botník pro Vaši předsíň? Pro inspiraci Vám přinášíme luxusní botníky do předsíně vyrobené z masivu různých dřevin.