Luxusní vůz nemusí být jen Mercedes!

Luxusní zboží Nemusíte mít přímo Mercedes nebo Porsche. Vysokou bezpečnost a komfort Vám zajistí také luxusní třídy vozů ŠKODA a Volkswagen. ŠKODA Superb, VW Passat, Touareg, CC nebo Phaeton. Luxusní vůz nemusí být jen Mercedes!

ŠKODA Superb – luxus nejen pro patrioty
Elegantní sedan, který je vlajkovou lodí společnosti ŠKODA, je ideálním společníkem na cesty pro všechny, kteří milují luxus, a zároveň patří mezi české patrioty. Nová, v pořadí již třetí generace tohoto vozu, se vedle ostřejšího vzhledu může pochlubit celou řadou novinek. Vybrat si můžete ze sedmi motorů. Na výběr máte samozřejmě variantu s klasickou i automatickou převodovkou. Pokud potřebujete více prostoru, za úvahu stojí verze Combi, která je velmi oblíbená také v zahraničí.

ŠKODA Superb

Náš tip: Nejdražší verze ve výbavové verzi Laurin & Klement s motorem 3,6 FSI V6/191 kW, automatickou převodovkou a náhonem na všechna kola.

Volkswagen CC - upoutá pozornost
Pokud hledáte vůz, který bude důstojně reprezentovat Vaši image, Volkswagen CC Vás rozhodně nezklame. Na výběr máte opět z několika verzí, osmi variant motorů, manuální a automatické převodovky a dvou výbavových verzí.

Volkswagen CC

Náš tip: Černá tomuto vozu neobyčejně sluší.

VW Passat – důvěrně známá kvalita
Bezpečnost, kvalita, prostor, to je starý dobrý Passat. Oblíbený rodinný automobil, na jehož platformě jezdí spousta dalších vozů Volkswagen, se nyní může pochlubit ještě atraktivnější tváří. Vyberte si ze tří verzí tu, která je Vám nejvíce sympatická.

Volkswagen Passat

Náš tip: Passat Alltrack, terénní verze pro řidiče, které nebaví jezdit jen po silnicích.

Touareg – jízda cestou necestou
Máte ještě vyšší nároky? Chcete spolehlivý vůz, který bezpečně zvládne každý terén? Volkswagen Touareg je Vám k službám! Stoupání 45 stupňů, ani říční břehy jej nezastaví.

Volkswagen Touareg

Náš tip: Vyzkoušejte nový model VW Touareg Nomad.

Phaeton – špička ledovce
A to nejlepší nakonec. Špičkový luxusní sedan Phaeton bezesporu představuje špičku ledovce nabídky vozů Volkswagen. V současnosti je sice dostupný pouze v jedné verzi, která však stojí opravdu za to. Vynikající jízdní vlastnosti, nízká spotřeba a spousta vychytávek pro milovníky technických lahůdek, jako je například palubní počítač s barevným displejem nebo kvalitní navigace.

Volkswagen Phaeton

Přesvědčte se sami o vynikajících vlastnostech luxusních vozů ŠKODA a Volkswagen a objednejte se na testovací jízdu!

AUTO TUkas

Zdroj: www.tukas.czŠtítky