Luxusní vánoční večírek, jak se na něj obléci?

Luxusní móda Chcete si letošní vánoční večírky a besídky užít s noblesou? Když se necháte inspirovat našimi tipy, zazáříte jako adventní hvězda i na tom nejluxusnějším večírku. Máme pro Vás tipy na večerní šaty, bundy i kozačky. Luxusní vánoční večírek, jak se na něj obléci?

Krajková dáma

Vánoční večírek je slavnostní příležitost, která si žádá elegantní oblečení. Černé krajkové šaty jsou pro tuto příležitost jako stvořené. Spojením decentní barvy s atraktivním provedením vznikl neobyčejně šarmantní model, kterému dodávají šmrnc průsvitné rukávy. Tyhle krásné večerní šaty můžete mít také ve slušivém modrém odstínu.

krajkové šaty

Luxusní koktejlky

Pokud máte raději šaty bez rukávů, oblékněte si na besídku lesklé luxusní koktejlky v atraktivní fialové barvě. V nabídce jsou také černé, červené a smaragdově zelené. Smaragdově zelená patří mezi hity sezóny. Náš besídkový tip: Dolaďte své smaragdové šaty červenými doplňky.

Luxusní koktejlky

Stylová bundička do pasu

Jestliže chcete svému outfitu dodat mladistvý look, dolaďte ho koženou bundičkou do pasu. Bruno Banani jich má v nabídce pestrou paletu. Anebo oblékněte místo bundy vypasovaný kabátek s knoflíky. Knoflíky teď frčí!

kožená bundička do pasu

Na vysoké noze

Na večírek na vysoké noze se sluší přijít na vysokých podpatcích. Dámské kozačky City Walk je mají, a přitom se v nich velmi pohodlně chodí. Neobyčejně krásné kozačky s vysokým podpatkem má v nabídce Tamaris. Nás nejvíce zaujal jejich nápaditý tvar a mix textilu s imitací kůže.

kozačky s vysokým podpatkem

Více inspirace, co si obléci a obout na luxusní vánoční večírek, najdete na stránkách otto-shop.cz. Přejeme Vám skvělou zábavu a krásné svátky!Štítky