Luxusní dámské plavky pro sezónu 2014

Luxusní móda Vybíráte plavky pro letošní sezónu? Nechte se inspirovat našimi tipy. Vybrali jsme pro Vás luxusní dámské plavky nejoblíbenějších značek, jako je Victoria´s Secret, Armani a Guess. Luxusní dámské plavky pro sezónu 2014

Ať žijí tropy!
Tropické motivy patří mezi módní hity 2014. Objevily se na bikinách Victoria´s Secret, která je neváhala spojit s odvážnými střihy. Plavky s exotickými květy má v nabídce také Guess.

S hvězdným potiskem
Dalším hitem letošní sezóny jsou bikiny s metalickým potiskem hvězd. Pokud chcete luxusní plavky se zářícími hvězdami, sáhněte po značkovém modelu od Victoria´s Secret nebo Armani.

Luxusní jednodílné plavky
Jestliže preferujete plavky vcelku, luxusní monokiny představují ideální volbu. Jestliže zvolíte jednobarevné plavky, pak to chce alespoň zajímavý střih.

Plavkové evergreeny
Mužské pohledy na pláži nezklamete ani v plavkové klasice. Na tu, trošku s retro nádechem, sází Guess. V Anglii jsou jeho plavky velmi populární.

Zlaté plavky nestárnou
Když je řeč o luxusu, nesmíme zapomenout na zlaté plavky. V kombinaci s elegantní černou vznikne neobyčejně luxusní plážový outfit, který je navíc nadčasový.Štítky