Spěte na stejných postelích jako členové královských rodin

Luxusní bydlení Členové královské rodiny reprezentují svou zemi nejen skutky, ale také svým vzhledem, proto se snaží vypadat co nejlépe. Spěte na stejných postelích jako členové královských rodin

A protože vědí, že alfou omegou přirozené krásy je kvalitní spánek, dopřávají si ho vskutku královsky – na vysokých postelích. Na stejných postelích můžete spát i Vy.

Králové spí vysoko
Každý, kdo viděl pohádku o nějakém království, anebo měl možnost nahlédnout do královské ložnice, dobře ví, že členové královské rodiny mají v oblibě vysoké ležení. Na luxusních vysokých postelích usínají urození pánové a urozené dámy dodnes. Členové holandské královské rodiny nedají dopustit na komfort postelí Kuperus.


Foto: www.pullman.cz

Luxusní postele Kuperus
Luxusní vysoké postele Kuperus jsou známé mistrným spojením poctivé řemeslné výroby a moderních technologií. Každá postel je nenapodobitelný originál vyrobený na přání svého majitele, kterému dokáže svému poskytnout maximální komfort při spánku a odpočinku. Tajemství tkví ve speciální konstrukci postele založené na systému několika pružin a v použití přírodních materiálů nejvyšší kvality. (Jen pro zajímavost nejluxusnější postel v kolekci Kuperus, Alexia, je vybavena systémem 4 pružin.) Pohodlný spánek však není jediným důvodem, proč si spánkoví gurmáni pořizují právě postele Kuperus. Náročnější zákazníci využívají také možnosti nechat vybavit postel dálkovým ovládáním, speciálním masážním systémem, anebo si nechají svůj oblíbený kus nábytku ozdobit dle vlastní fantazie, které se meze nekladou, například drahými kameny.


Foto: www.postele-ls.cz

Nebudete chtít usínat jinak
Navštivte showroom Luxury Sleeping na královských Vinohradech, poznejte nevšední tvář a vyzkoušejte si jedinečný komfort luxusních postelí, na kterých usínají členové královské rodiny. Nejspíš se Vám už nebude chtít usínat jinak a budete si chtít dopřát jejich komfort každý den. Na rozdíl od panovníků však nebudete muset nosit přes den tak velké břímě.
www.pullman.czŠtítky