Neobyčejně elegantní pohovky pro Vaše luxusní bydlení

Luxusní bydlení Řídíte se při zařizování bydlení heslem komfort především? Pohodlná pohovka nesmí ve Vašem obýváku chybět! Ta pravá Vás tak usadí, že nebudete chtít nikdy vstát. Neobyčejně elegantní pohovky pro Vaše luxusní bydlení

Moderní luxusní pohovky, které Vám představíme, navíc esteticky zušlechtí Váš interiér.

Jedinečná symbióza designu a pohodlí

Stylová a pohodlná pohovka nemůže v obýváku chybět. Pokud Vám taková chybí a chcete tento nedostatek napravit, můžete se nechat inspirovat našimi tipy. Všechny tyto moderní elegantní pohovky a sedací soupravy jsou ukázkou jedinečné symbiózy pěkného designu a nekonečného pohodlí.

Vyberte si design, typ i potah

Hodí se do Vašeho interiéru pohovka klasického tvaru, anebo byste svůj obytný prostor rádi osvěžili netradičním kouskem nábytku? Dáváte přednost neutrálním nebo atraktivním barvám? Jsou libo polohovatelné opěrky? Vyberte si design, typ i potah. Pohodlné jsou všechny. A také jsou rozkládací. Pro úplnost dodejme, že v nabídce nechybí ani řešení pro dětské pokoje. Jen se podívejte na tuto krásnou dětskou postel, kterou během chvilky proměníte v pohodlné křesílko s úložným prostorem!

Rozkládací lahůdka s úložným prostorem

Pro milovníky rafinovaných řešení, kteří se nespokojí s jednoúčelovým nábytkem, tu máme ještě jeden speciální tip. Rohová rozkládací sedačka s velkorysým úložným prostorem Vás nadchne. A komfort? Ten zaručuje elastická výplň sedáku v kombinaci s pružinami. Opěrák se pyšní silikonovou výplní. Tuto krásnou pohovku si můžete objednat v pravém i levém provedení. Záleží na tom, do kterého rohu ji chcete umístit. Na výběr máte rovněž z několika různých potahů.

Pohovte si na pohovce

Více pohovkové a sedačkové inspirace najdete na stránkách obchodu www.nabytek-elegance.cz, v jehož bohatém sortimentu krásného nábytku jistě najdete to pravé také pro Vaše bydlení. Přejeme Vám nekonečnou pohodu na Vaší nové pohovce.Štítky