Luxusní žaluzie pro Váš interiér

Luxusní bydlení Nelíbí se Vám obyčejné kancelářské žaluzie? Pořiďte si neobyčejné. Luxusní žaluzie svým vzhledem uspokojí i ty nejnáročnější z Vás. Novinku představují voděodolné žaluzie z bambusu. Luxusní žaluzie pro Váš interiér

Vertikální žaluzie interiérům sluší 
Když se řekne žaluzie, spoustě z nás se vybaví dlouhé, kdysi bílé, nyní šedivě uprášené, pásy zakrývající okna kancelářské budovy. Na tyto představy můžete ale klidně zapomenout. Moderní žaluzie nejenže jsou opatřeny speciální povrchovou úpravou zabraňující usazování prachu, ale také se pyšní pěkným vzhledem. Široká paleta různých materiálů, látek a vzorů zahrnuje také luxusní žaluzie, které patří mezi velice populární bytové doplňky. Provázkové žaluzie, stejně jako varianta Menroll či Swingroll, dodají interiéru vysoce atraktivní vzhled. A nyní se posuňme o 90 stupňů. Z vertikální do horizontální polohy.

Je libo dřevo nebo bambus?
Také horizontální žaluzie v posledních letech dospěly do krásy. Pokud patříte mezi příznivce tradičních přírodních materiálů a zařídili jste si interiér v několika různých odstínech přírodního dřeva, benátské žaluzie Vám jej pomohou vkusně dotvořit. Dřevěné lamely se vyrábějí z mnoha druhů dřevin a snadno je tak sladíte s nábytkem a podlahou. Co si můžete dále zvolit, to je druh povrchové úpravy. Další luxusní variantu, jak zastínit okna, představují bambusové žaluzie. Vedle jejich krásného vzhledu je jejich velkou předností vysoká odolnost vůči vodě. Z tohoto důvodu představují bambusové žaluzie ideální volbu do luxusní koupelny.

bambusove zaluzieŠtítky