Luxusní ložnice z masivu: Vyberte si svůj styl

Luxusní bydlení Kvalita masivního nábytku vyrobeného z ryze přírodních materiálů je nenahraditelná. Luxusní ložnice z masivu: Vyberte si svůj styl

Dlouhá životnost, zdravotní nezávadnost a krásný přírodní vzhled, to jsou hlavní důvody, proč si čím dál více zákazníků pořizuje luxusní ložnice z masivu.

Masivní nábytek z palisandru
Luxusní masivní nábytek se vyrábí z odolných dřevin. V ložnicích z exotického dřeva, které se pyšní krásným vzhledem a dlouhou životností, usíná čím dál více spokojených majitelů. Masivní postel z palisandru nás zaujala krásnou texturou, stejně jako jednoduchými liniemi, které jí dodávají nadčasový vzhled. Vysoké čelo zvyšuje pocit soukromí při spánku a zaručuje pohodlí při četbě, sledování televize, anebo během snídaně v posteli. Po snídani si můžete odložit tác s nádobím na palisandrový noční stolek.        

Mexická inspirace: zaostřeno na skříně  
Dalším důležitým kouskem nábytku do ložnice je šatní skříň. Především dámy ocení, když jim skříň poskytne velkorysý prostor k uložení jejich garderoby. Přihrádky a šuplíky umožňují přehledné uspořádání šatníku včetně doplňků. Skříň z masivu z oblíbené řady mexického nábytku El Paso patří mezi nejprodávanější ve své kategorii. V populárním mexickém stylu můžete kompletně vybavit celou svou ložnici včetně postele.


Skříň z oblíbené kolekce El Paso.

Drobný ložnicový nábytek 
Drobný nábytek spolu s doplňky dodá Vaší ložnici na osobitosti. Elegantní komoda ve fialovém odstínu poslouží jako úložný prostor. Pokud nad komodu zavěsíte zrcadlo, může mít i funkci stylového toaletního stolku. Anebo by se ve Vaší ložnici lépe vyjímala ručně malovaná komoda ve francouzském stylu? Vyberte si masivní ložnicový nábytek podle svého gusta. Na www.sobnabytek.cz je opravdu z čeho vybírat. 


Elegantní komoda ve fialovém odstínu.


Komoda v oblíbeném vintage stylu.Štítky