Luxus v ložnici

Luxusní bydlení Pod pojmem luxusní si představíme dovolenou, auto nebo třeba hodinky. Luxus si však můžete dopřát i v posteli. Luxus v ložnici

Spánek dělá den

Při nákupu luxusního automobilu si mnoho z nás připlácí za ještě lepší sedadla, než jsou v základní výbavě. V autě však trávíme mnohonásobně méně času než v naší posteli. Kvalita matrace není jen o příjemném pocitu, když na ni ulehneme. Pokud se ráno budíme ztuhlí a náš spánek není kvalitní, tak se to zásadně projeví i na kvalitě celého našeho dne. Investujte proto do kvalitní matrace. Tato investice se vám vrátí větší energií během dne.

Matrace Curem

Matrace Curem jsou vyráběny technologií, která se se opírá o poznatky z technologií letů do vesmíru. Pěny Curemfoam díky jejich jedinečným vlastnostem tělo odhlehčí takovým způsobem, že navodí pocit „stavu beztíže“. Zároveň jsou však zachovány prvotřídní ortopedické vlastnosti a matrace poskytuje ideální oporu páteře a kloubů. Váš spánek tak bude klidný a vydatný.
U matrací Curem myslíme i na vysokou hygieničnost. Potah matrace je vyroben z vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Potah lze snadno sejmout a prát nebo čistit. Použili jsme jedinečnou technologii SANIGUARD, která potlačuje výskyt bakterií, roztočů a většiny dalších alergenů.


Matrace můžete vyzkoušet na kamenných prodejnách v České republice I na Slovensku.Štítky