Jak si vybrat sedačku? Důležitý je tvar, materiál a design!

Luxusní bydlení Jak takovou najít? Čtěte dál! Jak si vybrat sedačku? Důležitý je tvar, materiál a design!

Vybrat si sedačku, která padne do vašeho bytu, správně využije prostor a ještě se vám bude líbit, to není vůbec snadné. Praktická stránka a výběr materiálu jde často přesně proti našemu vkusu a nezbývá než dělat kompromisy. Existují ale sedačky, které splňují většinu praktických požadavků a jsou přitom krásné.

Chcete rohovou sedačku anebo vám stačí klasická?
Klasiku nebo rohovku? Jedna z prvních otázek, která by nás v souvislosti s výběrem nového sedacího nábytku měla napadnout. Záleží především na našich prostorových možnostech a dispozičním řešení místnosti, kam chceme sedačku umístit. A samozřejmě také na počtu členů rodiny.
Rohové sedací soupravy nabízejí více prostoru k sezení, a proto jsou vhodné pro početné rodiny. Stejně jako pro páry či singles, které si často zvou na návštěvu více hostů. Pokud se vám rohovka domů nevejde, nezbývá, než koupit klasiku doplněnou případně o křesla.

Rozkládací sedačky jsou známé, ale tahle vám poslouží i jako knihovna. Opravdu praktické řešení!
Zdroj foto: isedacky.cz

Kdy má smysl rozkládací pohovka? Téměř vždy!
Čas od času u vás přespí kamarádka? Rozkládací sedačky zažívají v Čechách boom a je to logické. Pokud u vás alespoň občas někdo přespává a navíc se potýkáte s malým prostorem, je rozkládací sedačka jasná volba. V dnešní době už navíc seženete i takové rozkládací sedačky, které jsou opravdu pohodlné i při častějším využití. Pozor si dejte na to, jakým style se sedačka rozkládá – hledejte ty se snadným a rychlým rozkladem.

Jaký vybrat materiál na sedačku? Kůži nebo čalounění?
Kožené sedací soupravy se staly symbolem luxusu. Nejvíce sluší interiérům zařízeným v tradičním stylu, což ale neznamená, že by nenacházely své místo také v moderně pojatých interiérech, kde se mohou vyjímat například jako zajímavý solitér. Pokud nám vadí, že kůže studí a člověk se na ni „lepí“, bude pro vás lepší dát přednost nekožené variantě anebo sedačce ze semiše. Čalouněné sedačky se už dávno nepovažují za nábytek pro chudé příbuzné. Naopak. Elegantní čalouněná sedačka vyvedená v atraktivním odstínu dokáže neobyčejně povznést vzhled interiéru.

Sedačka bývá dominantou každého obýváku. Vybírejte jí podle toho.
Zdroj foto: isedacky.cz

Design sedačky: Moderní i klasický dokáže změnit ráz místnosti
Někomu se moderní sedačky nelíbí, někdo by si do bytu nedal čalouněné retro pohovky. Ať už patříte k jakékoli skupině lidí, pamatujte, že sedačka je opravdu výrazný prvek v místnosti. Design sedačky má zásadní vliv na to, jak bude celý pokoj vypadat a jak se v něm budete cítit. Pravidlo, podle kterého nesmí historizující pohovka do moderního interiéru, už dávno neplatí. Dnes je naopak (v rozumné míře!) možné mixovat styly a vytvořit tak originální prostor.

Kvalitní sedačky: Kde je koupit a za kolik?
Kvalitu a záruku vám dají specialisté Pokud jste si odpověděli na výše uvedené otázky, jistě už máte o vaší nové sedačce mnohem lepší představu. A abyste zvýšili pravděpodobnost, že vám bude skutečně vyhovovat, doporučujeme vybírat pouze kvalitní produkty od prověřeného dodavatele. Specializovaný internetový obchod
www.isedacky.cz, který má ve své nabídce všechny výše zmíněné typy sedacích souprav (tradiční kožené, moderní čalouněné, luxusní kožené i nadčasové sedací soupravy) si je kvalitou svých produktů natolik jistý, že na ně poskytuje záruku 10 let.

Pro malý pokoj volte menší sedačku, doplněnou třeba o víceúčelový taburet. FOTO: isedacky.cz
Zdroj foto: isedacky.cz

Přejeme Vám, ať dobře vyberete, a pak už jen příjemné posezení, případně i poležení!Štítky