Dopřejte luxus také svým oknům!

Luxusní bydlení Pyšní se Váš interiér nádherným nábytkem, luxusními spotřebiči a nevšedními doplňky? Dopřejte podobný luxus také svým oknům! Moderní látkové rolety vkusně doplní okna, zútulní Váš domov a dodají mu na eleganci. Dopřejte luxus také svým oknům!

Látkové rolety vítězí

Pokud sledujete nejnovější trendy v oblasti bydlení, nemohlo Vám ujít, že záclony, žaluzie a závěsy mají vážného konkurenta. Moderní látkové rolety postupně vytlačují z interiérů výše zmíněné alternativy. Důvodů, proč je tomu tak, existuje hned několik.

Luxusní vzhled interiéru

Hlavním důvodem rostoucí popularity látkových rolet je nepochybně jejich luxusní vzhled, kterým zvyšují estetickou hodnotu interiéru. Co se vzhledu týče, za královny rolet jsou považovány římské rolety, jejichž pravidelné vodorovné záhyby zkrášlují čím dál více oken.

Světelná pohoda v místnosti

Klíčovou vlastností moderních rolet je vynikající schopnost regulovat příliv denního světla v interiéru. Vzhledem k široké paletě textilií s různou intenzitou průsvitnosti dokážou látkové rolety zajistit požadovanou světelnou pohodu v místnosti – od decentního stínění až po úplné zatemnění.

Snížení hluku a tepelných ztrát

Dalším velkým přínosem moderních látkových rolet je to, že působí jako dobrá protihluková izolace. Za zmínku rovněž stojí výborné tepelně izolační schopnosti, instalací rolet můžete snížit tepelné ztráty až o několik desítek procent. V létě naproti tomu rolety pomáhají předcházet přehřátí interiéru.

Variabilní použití a komfortní ovládání

Zatímco dámy u moderních prvků stínící techniky nejvíce oceňují estetické kvality, pánové si pochvalují především snadnou montáž, stejně jako možnost využití rolet na různé rozměry i tvary oken. Komfort ovládání, který moderní látkové rolety přináší, pak ocení všichni. Jak vyplývá z uvedeného, látkové a římské rolety se staly nejen módní, ale také vysoce praktickou záležitostí.Štítky